GAP Atelier

Vyzkoušejte si na chvíli roli fashion návrháře, nechte si v GAP Atelier upravit oblíbený kousek na míru a darujte svým blízkým dárek, který mohou dostat pouze od vás. Ukažte ostatním, že vám na nich záleží.

Atelier hero image

Co na vás čeká v GAP Atelier?

Zakoupili jste si právě nový GAP kousek a chtěli byste z něj vytvořit originál, který nikdo jiný nemá?

Díky službě v GAP Atelier si ušijete originální styl na míru. Tričko, mikinu, džínovou bundu nebo košili můžete snadno doplnit nášivkou, výšivkou či monogramem. Vybrané GAP produkty si můžete zakoupit přímo na místě nebo si vybrat z nejnovější kolekce v nedaleké prodejně. Pokud jste si nechali doručit zboží z gap.cz, stačí přijít do sedmi dnů od převzetí objednávky a ukázat nám fakturu k nákupu.

Výběr nášivek s pražskou tématikou i dalšími motivy

Bohatý vzorník výšivek pro celou rodinu

Vyšijeme vám (téměř) cokoli od A do Z

Sewing machine

Kolik to stojí?

Pro členy věrnostního klubu GAP+ je služba personalizace zcela zdarma. Běžná cena služby je 99 Kč (záleží na velikosti výšivky).

Chcete se dozvědět o dalších členských výhodách? Přečtěte si průvodce klubem

Více o klubu GAP+
GAP Atelier

Kde nás najdete

GAP Atelier můžete navštívit každý všední den v 1. patře obchodního centra Palladium v srdci Prahy. Nedaleko se nachází také naše prodejna GAP, ve které si můžete zakoupit nejnovější kolekce i nestárnoucí ikonické logo produkty.

GAP Atelier OC PALLADIUM Nám. Republiky 1078/1 Praha 1 PO-NE 9.00 - 21.00

Sewing machine

Nechcete čekat?

Užijte si nákupy na maximum, rezervujte si svůj termín návštěvy GAP Atelier na e-mailu info@gap.cz a během úpravy vašeho produktu si dejte kávu nebo zajděte na oběd (služba obvykle trvá 15-30 minut, závisí na aktuální vytíženosti).

Client in store

Ještě stále váháte, jaký kousek si nechat upravit?

Ať už hledáte udržitelnější produkty pod hlavičkou Gap for Good, ikonické GAP logo mikiny nebo family look, do kterého obléknete všechny členy rodiny, jedno mají vždy společné - jsou prověřené desítkami let nošení našimi zákazníky jako jste vy. Inspirujte se u značky, kterou si oblíbila celá Amerika.

Prohlédnout novinky