Dárkové karty GAP

1. Všeobecné

Tyto obchodní podmínky se vztahují na dárkové karty GAP, zakoupené v kamenných prodejnách GAP nebo na e-shopu www.gap.cz. Vydavatelem dárkové karty je CS Retail 1969 s.r.o.

 

Zakoupením dárkové karty GAP souhlasíte s obchodními podmínkami. CS Retail 1969 s.r.o. si vyhrazuje právo upravovat nebo omezovat obchodní podmínky bez upozornění. Aktuální obchodní podmínky jsou k dispozici zde.

 

Dárková karta GAP může mít podobu buď fyzické karty, nebo podobu elektronickou, pokud je zakoupena přes e-shop www.gap.cz.

 

Dárkové karty GAP lze využít v zemi, kde byla karta zakoupena a výlučně v kamenných prodejnách GAP uvedených zde nebo na e-shopu www.gap.cz. Dárkovou kartu GAP můžete použít k zaplacení celé hodnoty nebo části hodnoty vašeho vybraného zboží.

 

Pokud váš nákup nebo online objednávku nepokrývá dárková karta GAP kompletně, můžete použít další způsob platby k uhrazení nákupu.

 

Dárková karta se používá jednorázově. Pokud je hodnota zakoupeného zboží nižší než hodnota partnerské dárkové karty, rozdíl se nevrací.

 

2. Aktivace karty

Při zakoupení karty v kamenné prodejně GAP dojde k aktivaci karty naskenováním a zaplacením karty.  Účtenka za kartu slouží jako doklad aktivace.

 

Při zakoupení karty na e-shopu www.gap.cz dojde k aktivaci karty zaplacením karty. Faktura za kartu slouží jako doklad aktivace.

 

3. Platnost karty

Doba platnosti dárkové karty je 6 měsíců ode dne její aktivace. Po uplynutí doby platnosti dárkové karty GAP nemá zákazník právo žádat jakékoliv peněžní plnění po vydavateli, a to ani v případě, že prostředky na dárkové kartě zůstaly nevyčerpány.

 

Pokud bude karta uplatněna na kamenné prodejně GAP přes EAN kód, bude automaticky zneplatněn PIN kód umístěný pod stíracím polem pro uplatnění na e-shopu www.gap.cz. A naopak.

 

4. Vrácení zboží

Pokud byl nákup na e-shopu uhrazen dárkovou kartou, tak v případě vrácení zboží je vystaven slevový kód na hodnotu vratky. Slevový kód platí pouze na e-shopu.

Dárkovou kartu GAP není možné vyměnit za hotovost.

 

5. Úročení

Prostředky na kartě nejsou úročeny.

 

6. Omezená odpovědnost

CS Retail 1969 s.r.o. nenese odpovědnost za dárkovou kartu GAP, jakmile je aktivována, pokud se následně ztratí, je ukradena, deaktivována nebo zničena. Zacházejte se svými dárkovými kartami GAP jako s hotovostí.

 

Dárková karta může být použita příslušným držitelem. Za používání a úschovu dárkové karty odpovídá výhradně její držitel. V případě jejího odcizení, ztráty nebo poškození nebude vyměněna. Karty pořízené jakýmkoli nezákonným způsobem budou neplatné, nebude je možné použít k nákupu produktů.

 

7. Zákaznický servis

Email: info@gap.cz

Telefon: +420 910 920 831, PO-PÁ 9:00 - 17:00